• المكتب الرئيسي: Premier Kampüs Ofis Gürsel M.
    İmrahor C. A-Blok 29A/115 Kağıthane-İSTANBUL

  • +90212 801 7554
    info@zeydemir.com

درباره ما

Awesome Image

ZEYDEMİR A.Ş.

زیدمیر در 3 سال اخیر در حوزه خرده فروشی ترکیه با رویکردی نوآورانه، تاثیرگذاری پایداری به جای گذاشته است. با توسعه پروژه های مراکز خرید دلبازتر، سازگار با محیط زیست و دارای طراحی منحصر به فرد، به ارزش شهر ها افزوده می شود.

هر شهری نیاز به نفس کشیدن دارد. در پروژه هایی که توسط زیدمیر توسعه داده شده است، دلباز بودن و کارایی در اولویت قرار دارد.

زیدمیر که در ظرف سه سال اخیر سه پروژه مرکز خرید را با موفقیت به پایان رسانده است، با سرمایه گذاری به ارزش 310 میلیون لیره ترک، در رشد این حوزه مشارکت جدی داشته است. در این راستا مجموعا 250 هزار مترمربع فضای ساختمانی و 40 هزار مترمربع فضای باز را توسعه بخشیده است.

زیدمیر که تصمیم دارد در شهر های آناتولی به سرمایه گذاری های سودمند خود ادامه دهد، در سال 2017 با چهار و در سال 2018 با پنج سرمایه گذاری در زمینه مراکز خرید، مصرف کنندگان را با خرده فروشان در پروژه های دارای معماری سازگار با طبیعت پیوند می دهد.

پیام رئیس

همکاران و بازدیدکنندگان گرامی

هر روز شاهد افتتاح یک مرکز خرید جدید می باشیم و در میان توده های بتنی در حال گم شدن و در این شلوغی در حال غرق شدن می باشیم. از همین ابتدا می گویم: زیدمیر در هیچ پروژه فاقد زیبایی و ناسازگار با محیط زیست سرمایه گذاری نمی نماید. تمامی سرمایه گذاری هایی که انجام داده ایم دارای جوایز معماری معتبر می باشد.

اگر می گویید، در حالی که ده ها مرکز خرید وجود دارد، چه نیازی به مراکز خرید جدید می باشد، حق با شماست: زیدمیر، هرگز در 5 شهر بزرگ ترکیه و یا در شهرهایی که لبریز از مراکز خرید می باشد سرمایه گذاری نمی کند.

دلیل آن خیلی روشن است. مراکز خرید در شهرهای بزرگ، تنها نیازهای مصرفی شهر را تامین می نمایند و بیش از این چیزی دیگری ندارند. اما در شهر های کوچک اینگونه نیست. ما هنگامی که سرمایه گذاری می نماییم اهدافی اجتماعی از قبیل نفس کشیدن شهر، ایجاد یک فضای دلباز برای استراحت، خلق یک سازه زیبا و سازگار با محیط زیست نیز داریم.

خلق پروژه های تاثیر گذار در شهر های آناتولی که دارای پتانسیل بالا برای رشد بوده و از جهت اجتماعی توسعه یافته می باشند را هدف خود قرار داده ایم. در شهر هم فضاهای اجتماعی ایجاد می نماییم و هم به بافت تاریخی و محیط زیستی آنجا وفادار می مانیم و همچنین قوی ترین برندهای جهان را به محل سرمایه گذاری خود دعوت می نماییم.

در تلاشیم تا تبدیل به سرمایه گذاری گردیم که در ترکیه بیشترین رشد را در حوزه مراکز خرید دارد. در زمان سپری شده از زمان تاسیس تا به امروز با تیم موفق، خلاق و چالاک خود، سال 2016 را با 3 مرکز خرید پایان بخشیدیم. هدف خود را تکمیل 7 مرکز خرید تا پایان سال 2017 و 12 مرکز خرید تا پایان سال 2018 قرار داده ایم.

در سرمایه گذاری های خود که همواره در حال پیشرفت بوده و با تکنولوژی های پیشرفته توسعه می یابد؛ برای توسعه بخشیدن به پروژه های املاک و ساختمانی با حفظ ایمنی و کیفیت که وجه تمایز ما می باشد؛ در بازار های داخلی و بین المللی در یک چشم انداز در حال توسعه به راه خود ادامه می دهیم.

از زمان تاسیس تا به امروز آنچنان مشغول کار بودیم که فرصتی برای معرفی خود پیدا نکردیم. ممکن است سالی یک بار، زیدمیر را تنها در صحنه، هنگام دریافت جایزه دیده باشید. اما زین پس سعی خواهیم نمود تا فلسفه سازگار با محیط زیست و رویکرد نوآورانه زیدمیر را با شما بیشتر به اشتراک بگذاریم و از این پس بیشتر تاثیرگذار خواهیم بود. در وهله اول از کارکنان خود که معمار این موفقیت بوده اند، خرده فروشانی که به ما اطمینان داده و با ما همگام بوده اند و بازدیدکنندگان که هر روزه به تعداد آنها افزوده می شود تشکر می نماییم.

بیت الله آکسوی
مدیر عامل